O nas

Restauracja AROMA działa nieprzerwanie od 2009 roku i w tym czasie udało nam się pozyskać szerokie grono zadowolonych i wiernych klientów, powracających do nas dla swoich ulubionych dań z karty stałej, lub by skosztować sezonowych propozycji szefa kuchni.

Przytulne, a zarazem przestronne wnętrze restauracji utrzymane jest w charakterze włoskiej trattorii, co pozwala zarówno na kameralne spotkanie w gronie kilku osób, jak i zorganizowanie dużej imprezy rodzinnej lub firmowej. Niezobowiązujący, i jednocześnie elegancki klimat restauracji sprawia, że każdy poczuje się u nas dobrze, niezależnie czy jest to wspólna rodzinna pizza, czy spotkanie biznesowe przy wyszukanym, kilkudaniowym menu.

O podniebienie gości dba od początków restauracji utalentowany szef kuchni, który swoje doświadczenie i inspiracje zdobywał w renomowanych restauracjach w kraju i za granicą. Mamy nadzieję, że jego pasje kulinarne, dbałość o jakość produktów, a zarazem umiejętność łączenia tradycyjnych smaków z otwartością na nowości, znajdą wielu zwolenników, chętnych, by do nas powracać. W restauracji AROMA każdy znajdzie coś dla siebie - poprzez proste dania kuchni włoskiej, takie jak pizza z pieca lub pysznie przyrządzone makarony, po dania mięsne, rybne, owoce morza, a także własne wypieki i na miejscu przygotowywane desery.

 

Przygotowaliśmy również specjalne dziecięce menu, w którym znalazły się najbardziej lubiane przez najmłodszych potrawy w bardzo atrakcyjnych cenach. Mali goście otrzymują również kolorowankę i kredki, umilające im czas oczekiwania na zamówione danie. 

Małym gościom oferujemy także zabawę w pomieszczeniu klubowym z kącikiem dziecięcym pod okiem rodziców.

Restauracja AROMA to niezobowiązujące, przyjazne miejsce dla miłośników śródziemnomorskiej kuchni i południowego stylu życia.

Menu dziecięce

 
 

Restauracja AROMA posiada również specjalną ofertę cateringową na terenie Wrocławia i okolic. Organizujemy przyjęcia, bankiety i inne imprezy okolicznościowe, jak również zapewniamy stałą obsługę cateringową biur i urzędów.

Organizujemy
  • Bankiety
  • Przyjęcia okolicznościowe i firmowe
  • Przyjęcia weselne

Catering

Newsletter

Chciałbyś na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach w restauracji Aroma?
Zapisz się do naszego newslettera tu.
Zapraszamy również na nasze konto na Facebooku i Instagramie

>