Catering

Nasza restauracja proponuje różne rozwiązania, aby ułatwić Państwu przygotowanie wszelkich eventów, na których chcieliby Państwo zaskoczyć swoich gości wykwintną kuchnią i oryginalnymi przekąskami.  W restauracji Aroma można zamówić catering na imprezę firmową, bankiet, koktajl, konferencję czy szkolenie, a także na uroczystości rodzinne, cateringi wigilijne, wielkanocne czy sylwestrowe. Bardzo duży nacisk kładziemy na rzetelność i punktualność.

Nad Państwa dobrym samopoczuciem podczas trwania przyjęcia czuwa fachowy i miły personel. Do każdego Państwa zamówienia podchodzimy indywidualnie, dostosowując naszą ofertę do miejsca i charakteru imprezy.

Każde zamówienie wyceniamy odrębnie, w zależności od jego wielkości oraz miejsca dostawy.

W zależności od potrzeb zapewniamy również:

  • Obsługę kelnerską
  • Serwis: dowóz, układanie/ wyłożenie/ odbiór
  • Zastawę, stoły cateringowe, koktailowe

Szczegóły można uzyskać pod adresem e-mail: restauracja@aroma.wroc.pl

Konferencje, sympozja, szkolenia

Zapewniamy obsługę cateringową zarówno kameralnych spotkań firmowych, jak również konferencji, kongresów i sympozjów.

Dokładamy wszelkich starań, aby wydarzenia uświetnione były przez wyśmienite przekąski, dania oraz napoje – nasz catering na konferencje to najlepszy wybór, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

W ramach naszej oferty proponujemy posiłki w formie śniadania, bufetu przekąskowego, lunchu, czy eleganckiej kolacji z urozmaiconym menu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również salę konferencyjną (znajdującą się w budynku obok), w której mogą odbywać się spotkania, szkolenia i konferencje nawet dla 60 osób w układzie teatralnym. Sala konferencyjna jest w pełni wyposażona w profesjonalny sprzęt niezbędny do prowadzenia tego typu spotkań. W przerwach proponujemy dostosowany do Państwa indywidualnych upodobań i potrzeb catering, zarówno w postaci klasycznych przerw kawowych z ciastem i przekąskami zimnymi, jak i bufetu dań ciepłych. Istnieje także możliwość skorzystania z samej restauracji Aroma, gdzie z przyjemnością przygotujemy dla Państwa lunch lub serwowaną kolację.

Catering na bankiety i imprezy okolicznościowe

Wesela, komunie i chrzciny wyznaczają ważne momenty w życiu każdej rodziny. Warto zadbać o to, aby oprawa tych chwil na długo pozostała w pamięci uczestników, czy to dzięki wyjątkowemu menu, czy też oryginalnej aranżacji stołów i profesjonalnej obsłudze.

Grill Party

Grill Party stało się jedną z letnich tradycji wspólnego spędzania czasu. Zamawiając tego typu imprezę w naszej restauracji, czy to organizując ją na naszym tarasie, czy też w formie cateringu, mogą się Państwo spodziewać oryginalnego menu, które dostosujemy zarówno do Państwa indywidualnych oczekiwań, jak i możliwości przeznaczonego na ten cel budżetu.

Mamy duże doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez. Realizując zlecenie cateringowe opracowujemy różne koncepcje aranżacji stołu, komponujemy menu oraz wybieramy taką formę obsługi przyjęcia, aby całość odpowiadała Państwa potrzebom oraz charakterowi miejsca i okoliczności.

Cateringi sylwestrowe, wigilijne i wielkanocne

Dla osób zapracowanych oferujemy bogatą propozycję świątecznych dań na wynos, które uświetnią każde rodzinne spotkanie, z pominięciem wysiłku i stresu związanego z jego przygotowaniem. Mamy nadzieję, że nasze starannie przygotowane potrawy umilą Państwu te szczególne dni w roku.

Szczegóły i kontakt pod nr tel. 661 131 111

Newsletter

Chciałbyś na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach w restauracji Aroma?
Zapisz się do naszego newslettera tu.
Zapraszamy również na nasze konto na Facebooku i Instagramie

>