Restauracja & Pizzeria Aroma

Menu

O Nas

Restauracja AROMA nawiązuje do ciepłego klimatu południa Europy. Przytulne wnętrze lokalu utrzymane jest w charakterze włoskiej trattorii, pozwalając zarówno na kameralne spotkanie w gronie kilku osób, jak i zorganizowanie dużej imprezy rodzinnej lub firmowej.

Catering

O podniebienie gości dba utalentowany szef kuchni, który swoje doświadczenie i inspiracje zdobywał w renomowanych restauracjach w kraju i za granicą. Mamy nadzieję, że jego pasje kulinarne, przełożone na smaczne dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, znajdą wielu zwolenników, chętnych, by do nas powracać. W AROMIE każdy znajdzie coś dla siebie- poprzez proste dania kuchni włoskiej, takie jak pizza z pieca lub pysznie przyrządzone makarony, po dania mięsne, rybne a także desery.

Aroma dla dzieci

Przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla dzieci w postaci dziecięcego menu, na które składają się najbardziej lubiane przez najmłodszych potrawy w bardzo atrakcyjnych cenach. Mali goście otrzymują również kolorowankę i kredki, umilające im czas oczekiwania na posiłek.
Dla naszych małych gości oferujemy zabawę w pomieszczeniu klubowym z kącikiem dziecięcym pod okiem rodziców.

Restauracja AROMA to niezobowiązujące, przyjazne miejsce dla miłośników śródziemnomorskiej kuchni i południowego stylu życia.

Catering

Catering

Restauracja AROMA posiada również specjalną ofertę cateringową na terenie Wrocławia i okolic. Organizujemy przyjęcia, bankiety i inne imprezy okolicznościowe, jak również zapewniamy stałą obsługę cateringową biur i urzędów.

Organizujemy

  • Bankiety
  • Przyjęcia okolicznościowe i firmowe
  • Przyjęcia weselne

Interesująco brzmi?

Zapraszamy do naszej restauracji:
Ślęza, ul. Szyszkowa 6, tel.: 71 313 04 04